Atrakcje Suwalszczyzny i nasze domki do wynajęcia – Szypliszki

Domki i parking

Suwalszczyzna jest pięknym i malowniczym regionem północno-wschodniej Polski. Warto podkreślić, że jest ona krainą historyczną, nie powstałą więc w efekcie podziału terytorialnego. Na jej terenie znajdują się dwa kolejne, bardzo ważne i piękne tereny. Są to: Wigierski Park narodowy oraz Suwalski Park Krajobrazowy (więcej w zakładce Atrakcje).

Atrakcje Suwalszczyzny

Tereny Suwalszczyzny oferują niepowtarzalne krajobrazy, które można podziwiać dosłownie zaraz po wyjściu z naszych domków. Powietrze aż zachęca do wzięcia pełnego wdechu, a widoki zapraszają nas np. do zjedzenia wspólnego śniadania na zewnątrz (jeżeli oczywiście pogoda na to pozwala). Tereny polodowcowe w Suwalskim Parku Krajobrazowym docenił między innymi Andrzej Wajda, który kręcił tutaj „Pana Tadeusza”. Punkt widokowy w Smolnikach jest położony naprawdę niedaleko.

Suwalski Park Krajobrazowy
Suwalski Park Krajobrazowy

Domki do wynajęcia Szypliszki

Jeżeli ktoś nie ma ochoty na wycieczki samochodem, może zostać w otoczeniu domków Mały Kaletnik i odwiedzić jedno z położnych w okolicy jezior, aby powędkować, odpocząć na pomoście lub posłuchać szumu wody i śpiewu ptaków. Po dniu spędzonym na świeżym powietrzu można wrócić do naszych komfortowo wyposażonych, całorocznych domków, aby spędzić chwilę nad ulubioną książką lub przy ognisku nad stawem położonym na granicy działki.

Domki do wynajęcia
Domki do wynajęcia Szypliszki

Agroturystyka Szypliszki

Domki do wynajęcia Mały Kaletnik to dwa niezależne budynki o powierzchni ok. 60 m kw. z parkingiem, miejscem na ognisko lub grilla i ekologicznym ogródkiem warzywnym. Spokojnie położone, w pełni wyposażone, ogrzewane i zadbane dadzą Ci satysfakcję i poczucie miło spędzonego czasu. Zapraszamy serdecznie!

2 comments on “Atrakcje Suwalszczyzny i nasze domki do wynajęcia – Szypliszki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *