Blog

Domki Mały Kaletnik – nowa galeria zdjęć

Postanowiliśmy odświeżyć i zaktualizować galerię zdjęć naszych domków. Wykonane zostały nowe sesje zdjęciowe obiektów i ich otoczenia, ale także wnętrz. Dzięki temu możecie Państwo zobaczyć, jak obecnie wygląda salon, kuchnia, łazienka czy sypialnie usytuowane na górze. Poniżej kilka pojedynczych zdjęć, a całą galerię możecie Państwo zobaczyć klikając poniższy przycisk lub wybierając z menu pozycję “Galeria zdjęć”. Zapraszamy do przeglądania.


Domki do wynajęcia na Święta 2021 – Suwalszczyzna

Domki do wynajęcia na Święta 2021 - Suwalszczyzna

Rodzinne Święta na Suwalszczyźnie

Okres przedświąteczny i Boże Narodzenie to dla wielu z nas bardzo ważny okres w roku. Niektórzy czynią przygotowania już w listopadzie, powoli zaczynają myśleć o prezentach i ozdobach świątecznych. Inni natomiast zostawiają wszystko na ostatnią chwilę i w przedświątecznym pędzie robią zakupy, sprzątają snują plany. A co, żeby tak w tym roku zostawić to wszystko za sobą, zabrać najbliższą rodzinę i spędzić ten czas w spokoju, ciszy i na łonie pięknej Suwalszczyzny?

Czytaj dalej “Domki do wynajęcia na Święta 2021 – Suwalszczyzna”

Co warto zwiedzić na Suwalszczyźnie?

Suwałki z lotu ptaka

Nie bez powodu region, w którym położone są nasze domki Mały Kaletnik, określa się mianem Suwalszczyzna, kraina jak baśń. Baśniowe krajobrazy, piękne wschody i zachody słońca, urokliwe miejsca warte odwiedzenia. Na Suwalszczyźnie są setki, jeżeli nie tysiące miejsc, które warto odwiedzić. A miejscem idealnym na odpoczynek między kolejnymi wycieczkami będą oczywiście nasze domki do wynajęcia 😉

Czytaj dalej “Co warto zwiedzić na Suwalszczyźnie?”

Wakacje 2020 – noclegi w samodzielnych domkach

Wakacje 2020

Obecna sytuacja w Polsce ogranicza działalność obiektów noclegowych, także naszych, jednak wierzymy w to, że wakacje 2020 będą okresem powrotu do normalnego funkcjonowania wszystkich obiektów noclegowych i hotelowych w Polsce i na Suwalszczyźnie.

Jeżeli szukacie Państwo spokojnych noclegów na Podlasiu, na Suwalszczyźnie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasze całoroczne domki to nowe obiekty. Są to dwa samodzielne domki położone w sercu Suwalszczyzny, we wsi Mały Kaletnik. Otoczone lasami, łąkami i polami są doskonałym miejscem na wypoczynek z rodziną lub znajomymi.

Czytaj dalej “Wakacje 2020 – noclegi w samodzielnych domkach”

Kwatery pracownicze Szypliszki, Suwałki

Kuchnia i łazienka

Podczas realizacji różnego rodzaju projektów budowlanych, większe i mniejsze firmy nieraz potrzebują noclegu dla swoich pracowników. Z pomocą przychodzą wtedy tzw. kwatery pracownicze. Znajdują się one zazwyczaj w miejscowości, gdzie realizowana jest inwestycja lub w jej najbliższym położeniu.

Kwatery pracownicze Szypliszki

Domki Mały Kaletnik stanowią doskonałe miejsce noclegowe dla pracowników firm. To dwa niezależne obiekty o powierzchni ok. 60 m kw. każdy, oddalone o ok. 5-6 km od trasy E67 (Via Baltica), ok. 9 km od Szypliszk i ok. 15-16 od centrum Suwałk. Domki położone są w spokojnej okolicy, co pozwoli zakwaterowanym pracownikom na skuteczny wypoczynek, a ich korzystne położenie nie utrudni codziennych dojazdów do i z miejsca pracy.

Czytaj dalej “Kwatery pracownicze Szypliszki, Suwałki”

Domki do wynajęcia na Suwalszczyźnie (Podlasie) na rok 2020

Domki i alejka

Istnieje wiele możliwości spędzania czasu wolnego (wakacje, urlop, kilka wolnych dni, święta itp.) samodzielnie, ze znajomymi lub z rodziną. Mamy do dyspozycji liczne hotele, hostele, pensjonaty czy tzw. agroturystykę.

Suwalszczyzna ma do zaoferowania coś każdemu, bez względy na preferencje. My oczywiście polecamy wypoczynek możliwie blisko łona natury, w domkach do wynajęcia położonych w samym sercu Suwalszczyzny, w miejscowości Mały Kaletnik, niedaleko Suwałk, Szelmentu i Szypliszk.

Czytaj dalej “Domki do wynajęcia na Suwalszczyźnie (Podlasie) na rok 2020”

Atrakcje Suwalszczyzny i nasze domki do wynajęcia – Szypliszki

Domki i parking

Suwalszczyzna jest pięknym i malowniczym regionem północno-wschodniej Polski. Warto podkreślić, że jest ona krainą historyczną, nie powstałą więc w efekcie podziału terytorialnego. Na jej terenie znajdują się dwa kolejne, bardzo ważne i piękne tereny. Są to: Wigierski Park narodowy oraz Suwalski Park Krajobrazowy (więcej w zakładce Atrakcje).

Czytaj dalej “Atrakcje Suwalszczyzny i nasze domki do wynajęcia – Szypliszki”