Domki do wynajęcia na Święta 2021 – Suwalszczyzna

Domki do wynajęcia na Święta 2021 - Suwalszczyzna

Rodzinne Święta na Suwalszczyźnie

Okres przedświąteczny i Boże Narodzenie to dla wielu z nas bardzo ważny okres w roku. Niektórzy czynią przygotowania już w listopadzie, powoli zaczynają myśleć o prezentach i ozdobach świątecznych. Inni natomiast zostawiają wszystko na ostatnią chwilę i w przedświątecznym pędzie robią zakupy, sprzątają snują plany. A co, żeby tak w tym roku zostawić to wszystko za sobą, zabrać najbliższą rodzinę i spędzić ten czas w spokoju, ciszy i na łonie pięknej Suwalszczyzny?

Domki do wynajęcia na Boże Narodzenie

Nasze całoroczne domki do wynajęcia doskonale sprawdzą się także zimą, a ta jest po prostu piękna na Suwalszczyźnie. Nasz malowany mrozem krajobraz jest jedyny w swoim rodzaju, jak zresztą widać na poniższym zdjęciu. Warto więc zastanowić się nad miejscem, gdzie chcemy spędzić okres przedświąteczny lub samo Boże Narodzenie. Jeżeli planujemy rodzinny wyjazd, nie ma co czekać z rezerwacją do ostatniej chwili. Jeżeli cenicie sobie Państwo spokój i ciszę, zapraszamy do naszych domków Mały Kaletnik.

Boże Narodzenie na Suwalszczyźnie

Święta Bożego Narodzenia są także na Suwalszczyźnie okresem magicznym, jedynym w swoim rodzaju. Jeżeli zima dopisuje (a z reguły tak jest), to gwarantujemy, że nie zapomnicie Państwo widoków, jakie będziecie mieli podczas pobytu w domkach do wynajęcia Mały Kaletnik. Piękne otoczenie, bliskość Wigierskiego Parku Narodowego oraz atrakcji, jak np. wyciąg narciarski w miejscowości Szelment, dadzą Wam wspomnienia na całe życie.

Domki Mały Kaletnik – położenie na mapie

Nocleg na Suwalszczyźnie na Święta – dlaczego my?

Jeżeli szukacie Państwo noclegu na Suwalszczyźnie w okresie zimowym i świątecznym, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Domki Mały Kaletnik położone są w samym sercu Suwalszczyzny, blisko lasu Kaletnik i miejscowości o tej samej nazwie. Kilkanaście minut drogi od domków położone są Suwałki, a trochę dalej jedna z naszych ulubionych atrakcji – Wigierski Park Narodowy. Miejsce to w zimowej aurze jest niepowtarzalne. Oprószone śniegiem drzewa, zamarznięta tafla jeziora Wigry, ciekawe ścieżki poznawcze. Będąc tutaj nie sposób nie odwiedzić WPN. Wracając do naszych całorocznych domków: każdy z nich ma ok. 60 m kw., domki są ogrzewane i dobrze wyposażone. Jest w nich łazienka z prysznicem, wygodne łóżka i kompletnie wyposażona kuchnia z lodówką i kuchnią ceramiczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *